logo
0
0 €
Zdieľať

Vyhraj štýlový mestský elektrobicykel

Vyhraj štýlový mestský elektrobicykel v hodnote viac ako 1000 €. Ako sa dostaneš do hry? Stačí, aby si počas apríla nakúpil v trenčianskej predajni Origos na Kasárenskej ulici 2050 v areáli COLD aspoň za 100 €. Začiatkom mája vyžrebujeme výhercu, ktorý si užije cyklistickú sezónu na tomto parádnom bicykli. Tešíme sa na vašu návštevu showroomu Origos a držíme vám palce.

Vyhraj štýlový mestský elektrobicykel

Nie ste si istý, či vám vybraný produkt bude skutočne vyhovovať a slúžiť podľa predstáv? Navštívte trenčiansku predajňu Origos. Profesionálny personál vám pomôže vybrať model bicykla na mieru pre vás. Pohodlné parkovanie a skúsený predavači s cyklistickou minulosťou odpovedia na všetky vaše otázky. Poradia vám s výberom nielen bicyklov, ale aj všetkých cyklistických doplnkov.

Zákazníkom prinášame produkty, ktoré využije každý bez ohľadu na pohlavie alebo vek. Originálny dizajn, cenová dostupnosť, bezpečnosť a skladové zásoby patria medzi prednosti spoločnosti Origos.

 

 origos predajna trencin obchod eshop

V predajni na Kasárenskej ulici v areáli Cold a na e-shope nájdete takmer dvadsať značiek z celého sveta. Nechýbajú prémiové bicykle francúzskej značky Sunn, elektrobicykle BESV s technológiou inteligentnej batérie umožňujúcej dlhšie jazdy a efektívne využívanie energie, ultraľahké, ergonomické, ale pritom štýlové a bezpečné detské bicykle nemeckej výroby Academy. Detské sedačky Urban Iki s dôrazom na maximálnu bezpečnosť vás upútajú minimalistickým dizajnom. Vyskúšať si môžete aj cyklovozíky TaXXi, rukavice značky Chiba s históriou siahajúcou až do roku 1853, dizajnové prilby Melon, výkonné a dizajnové svetlá značky Moon, cyklotašky s patentovaným závesným mechanizmom KLICKfix alebo kvalitné duše a plášte VEE Tire Co.

 

 origos predajna trencin obchod eshop mapa

Martin Galajda

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.