logo
0
0 €

Prémiové bicykle Sunn

 

Dopraj si zážitky na prémiových bicykloch, ktoré využívajú aj profesionáli. Francúzska značka Sunn ti dožičí perfektnú kvalitu za bezkonkurenčné ceny.

Sunn bicykle

História značky 

Francúzka značka Sunn bola oficiálne predstavená širokej verejnosti v roku 1982, kedy začala s prvou výrobou moderných a výkonných bicyklov. Od dizajnových návrhov až po samotné spracovanie produktov sa výrobca snaží o maximálne zabezpečenie kvality, originálnosti a bezpečnosti. Svojim zákazníkom prináša efektívne bicykle, ktorých jedinečný dizajn robí značku Sunn rozpoznateľnou a zapamätateľnou. 

Na dokončených produktoch si dáva značka skutočne záležať. Každý bicykel je v internom testovacom zariadení overený, či skutočne spĺňa určené súčasné normy. Profesionálni jazdci Sunn, spolu s celým pracovným tímom, vykonávajú terénne testy v prírode, ktoré odhalia možné závady alebo naopak potvrdia perfektný stav bicykla. Po schválení funkčnosti a bezpečnosti ďalej pokračuje proces konečnej montáže bicykla spolu s mnohými ďalšími kontrolami kvality.

 

Sunn bicykle pre každého

Elektrobicykle

SUNN

Ak túžite po kvalitnom a výkonnom elektrobicykli, ktorý vám zaručí dokonalý zážitok z jazdy, Sunn je to pravé orechové. Tieto e-bicykle vás prekvapia nielen perfektným výkonom, ale aj jednoduchým ovládaním, nížkou hmotnosťou a taktiež zaujímavými doplnkami, ktoré premieňajú jazdu na nekonečné dobrodružstvo. Tak čo, ktorým modelom dobyjete ďalší terén? 

Pozri ponuku

Cestné bicykle

SUNN

V prípade, že patríte k milovníkom cestnej cyklistiky a potrpíte si na kvalitu, gravelové bicykle značky Sunn vás určite nesklamú. Kombinácia príjemnej geometrie, elegantného vizuálu a tej najlepšej výbavy dokáže očariť hneď na prvý pohľad. Za týmito cestnými drakmi sa však toho skrýva omnoho viac. Vyberte si svoj vysnívaný gravel a vyrazte na spoločné cesty!

Vyber si svoj bike

Horské bicykle

SUNN

Zdolajte náročné terény s horskými bicyklami Sunn. Vyberte si z rôznych špičkových modelov, ktoré sú určené pre jazdcov vyžadujúcich výkon a maximálne pohodlie pri jazdení. Vďaka najmodernejším technológiám a špičkovým komponentom zaisťujú tieto bicykle vynikajúcu odolnosť aj na tých najnáročnejších trailoch.

Zisti viac

BMX bicykle

SUNN

Adrenalínoví nadšenci nebojte sa, myslíme aj na vás! Dieľňa Sunn ponúka to najlepšie, čo si BMX pretekári môžu priať. Tieto prémiové bicykle zažiaria nielen svojou špecifickou geometriou, ale aj kvalitnými materiálmi, vďaka ktorým sú Dirt a BMX modely rýchle, pevné a najmä ľahké. Na výber máte z rôznych farebných kombinácií, ktoré dizajn bicykla ešte viac osviežujú a dodávajú mu športový šmrnc.

Adrenalínu zdar

Detské bicykle

SUNN

Návrhári Sunn nenechali pri dizajnovaní a výrobe detských bicyklov nič na náhodu. Tieto bicykle majú všetky vlastnosti, ktoré sú potrebné pre pohodlie a bezpečie vášho dieťaťa. Maximálna stabilita, bezproblémové riadenie a nanajvýš spoľahlivé brzdy robia tieto bicykle jednotkou na trhu. Vyberte si z troch modelov a doprajte svojmu malému jazdcovi nezabudnuteľnú jazdu.

Potešte tých najmenších

Naši Sunn ambasádori

Zavítajte do adrenalínového sveta Sunn

Chcete vedieť o značke Sunn viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

Sunn

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.