logo
0
0 €

Náš tím

Majo Lisík

Konateľ

Majo, srdce a duša firmy Origos, je zanieteným priaznivcom radostných, praktických a inovatívnych produktov. Cení si rodinu, otvorenosť a úprimnosť, podporuje priateľské vzťahy medzi kolegami a vytvára dobrú atmosféru v práci.

Najradšej má značku Urban Iki, ktorá spája emócie, výnimočný dizajn a funkčnosť, čím odráža jeho životnú filozofiu.

Luky Losonszký

Produktový manažér

Lukáš, produktový manažér Origosu, stál pri zrode firmy a je zodpovedný za dostupnosť produktov po celom Slovensku. Prešiel si rôznymi pozíciami a vždy pracoval s vášňou a flexibilitou, ochotný zastúpiť kolegov.

Jeho obľúbeným produktom je bicykel PRIMko od SUNN, ktorý mu poskytuje únik z reality a psychohygienu.

Zuzka Hanusková

HR manažérka

Zuzka, HR manažérka v Origose, miluje prácu s ľuďmi v rodinnej atmosfére. Cení si otvorenosť a efektívnu prácu s kolegami. Je hrdá na obsadenie pozícií tými správnymi ľuďmi, miluje organizovať koučing a teambuildingy.

Jej obľúbeným produktom sú zimné rukavice Chiba, pekné, praktické a komfortné na bicykel.

Jakub Savara

Marketingový manažér

Jakub, náš marketingový šéf, je zodpovedný za zviditeľnenie našich značiek na trhu. Sústredí sa na celkovú stratégiu a jej implementovanie, pričom sa vyznačuje vášňou pre branding a inovatívne prístupy. V tíme Origos si najviac váži pozitívnu atmosféru a stretnutia s ľuďmi, ktorí majú jedinečné vízie.

Medzi jeho obľúbené produkty patria dizajnové a bezpečné prilby Melon, ktorými zaobstaral aj celú svoju rodinu.

Miloš Dorušinec

Obchodný manažér

Miloš, náš obchodný manažér, zabezpečuje dostupnosť produktov v kamenných predajniach na Slovensku a v Čechách. Vedie tím obchodníkov a rozširuje našu značku Origos aj na zahraničných trhoch. Je cieľavedomý, komunikatívny a vždy pozitívne naladený.

Jeho obľúbeným produktom je bicykel SUNN Shamann, ktorý mu prináša pocit slobody a považuje ho za jeden z najprofesionálnejších v našej ponuke.

Juraj Pšenka

Servisný technik/Predajca

Juro je náš servisný technik a zároveň predajca, vášnivo zasvätený svetu bicyklov. Jeho prístup k predaju je zameraný na zákazníkov a ich spokojnosť. S radosťou pomáha zákazníkom nájsť produkty, ktoré im najlepšie vyhovujú, a jeho úspechom je vidieť úsmev na tvárach spokojných zákazníkov.

Obzvlášť sa zaujíma o francúzsku značku SUNN, najmä limitka modelu PRIM.

Lucia Kulinová

Produktová koordinátorka

Lucka je naša produktová koordinátorka, zodpovedná za detailné a správne popisy produktov na webe a riešenie zákazníckej spätnej väzby. Uprednostňuje priamu komunikáciu pred číslami a s radosťou pomáha aj s technickými otázkami.

Jej obľúbeným produktom je zadná sedačka Junior od Urban iki, ktorú si spája s detstvom na babkinom bicykli.

Vladimír Vitázek

Digitálny marketingový špecialista

Vlado, náš digitálny marketingový špecialista, zabezpečuje optimalizáciu webu a zastrešuje naše digitálne kampane. S obľubou podporuje pozitívne myšlienky a prináša odľahčenie a srandu do každodenného pracovného nasadenia. Jeho prínos je pre úspech našej stránky naozaj neoceniteľný.

Mimo práce sa vášnivo venuje cyklistike a dobrodružstvám s dcérkou na detskej sedačke KIDS RIDE SHOTGUN.

Patrik Fabian

Vedúci predajne

Paťo je vedúcim predajne v Trenčíne a reklamačným technikom, zodpovedným za náš showroom. Ako bývalý profesionálny cyklista má bohaté skúsenosti a v technických vedomostiach sa mu u nás nevyrovná nikto. Patrik je neodmysliteľnou súčasťou nášho tímu, vždy priamy a ochotný pomôcť a poradiť v každej situácii.

Jeho obľúbeným produktom je bicykel SUNN Asphalt S3, ideálny pre cestných pretekárov.

 Na obrázku je cestný bicykel a pro jazdec

Majo Pravda

Obchodný zástupca - Západné Slovensko a Morava

Majo, náš obchodný zástupca pre Západné Slovensko a Moravu, je ten, vďaka ktorému nájdete naše produkty v každom správnom cyklo obchode v týchto regiónoch. Je to bývalý triatlonový profík, no dnes sa už skôr zameriava na rodinný život, aj keď svoj cestný bike stále rád opráši pri každej možnej príležitosti.

Z našej ponuky je jeho favoritom nadupaný cesťák SUNN Asphalt S3, ktorý si zadovážil aj sám pre seba.

 Otec so synom a prilba na bicykel Melon Colorsplash

Marek Maščák

Obchodný zástupca - Východné Slovensko

Marek, obchodný zástupca pre Východné Slovensko, sa stará o to, aby o nás bolo počuť od Tokaja až po úpetie Tatier. Okrem klasickej obchodníckej činnosti sa stará aj o dohadovanie nových spoluprác v tomto regióne. Je to otec na plný úväzok a najviac si cení skutočne kvalitné a bezpečné produkty pre svoje deti.

Práve preto sú jeho najobľúbenejšími produktami ergonomické detské bicykle ACADEMY, ktorými vybavil aj svoje deti.

Martin Bubeník

Obchodný zástupca - Česká republika

Martin je naša česká spojka, ako obchoďák a má na starosti celé Čechy. Vďaka nemu je o Origose počuť čoraz viac aj u našich najbližších susedov. Cení si profesionalitu a teší ho, že môže na svojom rodnom trhu ponúkať a rozširovať povedomie o kvalitných produktoch, ktoré naozaj stoja za to.

Ako hrdého otca ho z nášho portfólia najviac tešia cyklovozíky TAXXI, vďaka ktorým môže s rodinou podnikať výlety do prírody každý víkend.

 nas tim origos zamestnanci

Patrik Pastierik

IT Manažér

Paťo je náš IT guru. Každý chce byť s ním zadobre. Najlepšie pozná náš ERP systém, kolegom vie vždy poradiť, vymýšľa inovácie a hasí prípadné problémy. Baví ho rozmanitosť a kreativita.

Keď sa potrebuje niekde rýchlo presunúť využíva naše kolobežky.

 nas tim origos zamestnanci

Monika Dobrodenková

Účtovníčka

Monika sleduje toky peňazí v našej spoločnosti. Prijíma a vystavuje faktúry a pripravuje podklady pre účtovníctvo. Miluje rutinu a fungujúci systém. Práve preto sa vo svojej práci našla.

Náš Urban Iki batoh využíva denne, pretože má minimalistický tvar, vysokú funkčnosť a je nepremokavý. Pri prechádzkach so svojimi synmi tam má vždy nabalené skvelé jedlo.

 nas tim origos zamestnanci

Michaela Tomanová

Vedúca skladu

Miška je naša vedúca skladu. Riadi tím skladníkov a je pripravená kedykoľvek vypomôcť, aby tovar prišiel zákazníkom vždy načas. Systém a poriadok sú jej druhým ja, silnú organizovanosť plne využíva pri svojej práci.

Má rada bezpečnosť a preto nedá dopustiť na našu prilbu Melon, pri ktorej je človek v bezpečí a ešte aj dobre vyzerá.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.