logo
0
0 €

Spoznávajte svet s cyklosedačkami Urban Iki

 

Detské cyklistické sedačky Urban Iki, v štýle japonskej kultúry Iki, si zamiluje nielen každý malý jazdec, ale aj rodič. Minimalistický originálny dizajn s japonským nádychom a maximálna bezpečnosť vás presvedčia, že Urban Iki je tá správna voľba.

Urban Iki cyklosedačky

Bezpečnosť ako najvyššia priorita

 

Všetky cyklosedačky Urban Iki sú navrhované a dizajnované tak, aby poskytovali tú najväčšiu možnú bezpečnosť pri jazde. Či už je to samotná doska, na ktorej dieťa sedí, 5 bodový bezpečnostný pás (má ho máloktorá sedačka) na pripútanie alebo detaily ako úchytky nôh.

Doska je cielene navrhnutá tak, aby vyčnievala za dieťa. Dôvodom je to, že chráni dieťa pred oškretím či pádom, pretože vytvára ochrannú medzeru.

Päťbodový bezpečnostný pás je ľahko prispôsobiteľný veľkosti dieťaťa a samo si ho nedokáže odopnúť.

Úchytky nôh je tiež možné prispôsobiť a slúžia na to, aby deťom nehompálali nožičky či nevošli do kolesa. Jednoducho stále budú tam, kde majú byť.

Objavte vašu ideálnu cyklosedačku 

 

Doprajte Vášmu dieťatu plnohodnotnú jazdu a premeňte bicyklovanie na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Značka Urban Iki ponúka široký výber detských cyklosedačiek, ktoré sú prispôsobené potrebám detí aj rodičov. Vybrať si môžete od pohodlných predných a zadných cyklosedačiek až po junior kategóriu. Bez ohľadu na to, pre aký typ sedačky sa rozhodnete, každá deťom dožičí presne to, čo potrebujú - bezpečie, zábavu a štýl.

 

Výber podľa vašich potrieb

 

 • Nemecká cena dizajnu

  Nemecká cena dizajnu

  Tím Urban Iki získal nemeckú cenu na základe jedinečného dizajnu, ale aj za naplnenie všetkých potrieb užívateľa, ktoré boli na vysokej úrovni.
 • Medzinárodná zlatá cena

  Medzinárodná zlatá cena

  Ďalšia cena bola získaná vďaka originálnemu dizajnu cyklosedačiek. Svojim zmyslom pre detail, kvalitou a rafinovanými farbami, si získali každého.
 • Cena inovácie

  Cena inovácie

  V roku 2019 získala značka Urban iki ocenenie inovácie. Ocenil sa najmä inovatívny 5- bodový pásový systém, ktorý drží dieťa v bezpečí.

 

 

 • Cena Reddot

  Cena Reddot

  V roku 2019 získala ocenenie Reddot predná a zadná sedačka Urban Iki. Vyzdvihnutý bol opäť unikátne navrhnutý dizajn, ktorý vynikal farbami a líniami
 • Medzinárodná cena za dizajn

  Medzinárodná cena za dizajn

  Medzinárodnú cenu za dizajn získala Junior sedačka Urban Iki. Porota ocenila najmä inovatívny dizajn a jej príjemnú užívateľskú použiteľnosť.
 • Cena za priemyselný dizajn

  Cena za priemyselný dizajn

  Cena za priemyselný dizajn je špeciálnym ocenením získaným za jedinečný vizuál. Kvalita, funkcionalita a originalita robia Urban Iki úspešnou značkou.

 

 

Recenzie cyklosedačiek Urban Iki

 

 

"Zbožňujem obe sedadlá, máme prednú aj zadnú sedačku a využívame ich nonstop. Ľahko sa montujú, vyzerajú super a sú neskutočne pohodlné :-))  Deti len rýchlo posadím do sadačky, bez problémov zapnem/odopnem a jazdíme v plnom bezpeči. Odporúčam každému kto chce leto tráviť na cestách s rodinkou."

  - Júlia  M.

 

"Som naozaj šťastný, že som sa k týmto sedačkám dostal. Nevedel som nájsť správnu sedačku, ktorá by pasovala na môj typ bicykla a ktorá by vyhovovala malej. Nakoniec som natrafil na Urban Iki cyklosedačku a nemôžem si ju vynachváliť. Dcérka sa jednoducho zapína, bez problémov sedí a užíva si jazdu - a ja s ňou."

  - Miro T.

 

"Super, super a super. Ľahko sa pripevní a drží fakt dobre. Ramienka sú jednoducho nastaviteľné a vnukovi vôbec nezavadzajú a nevadia. Materiál je dokonca odolný voči poveternostným podmienkam, čiže žiadne fľaky spôsobené dažďom ani nič podobné. Za mňa super."

  - Peťo L.

 

Ergonómia v japonskom štýle 

Chcete vedieť o značke Urban Iki viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

Urban Iki

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.