logo
0
0 €

Zažite nezabudnuteľné dobrodružstvá s cyklovozíkmi TaXXi.

 

Preprava s deťmi nebola nikdy jednoduchšia! Doprajte svojim ratolestiam maximálny komfort vďaka cyklovozíkom značky TaXXi. Zažijete prepravu plnú lásky, bezpečia a nezabudnuteľných zážitkov. 

TaXXi

Vozík prispôsobený vašim potrebám

 

Vedeli ste, že za úspechom každého spokojného rodinného výletu stojí spoľahlivý spoločník? Značka TaXXi, neoddeliteľná súčasť rodiny COOLMOBILITY, ktorá stojí aj za značkami ako SCOOL a Academy, prináša do sveta rodičovstva nový rozmer pohodlia, kvality a bezpečnosti. Venujte nám pozornosť, pretože TaXXi neznamená len prepravu – znamená to dokonalú starostlivosť o to najcennejšie, čo máte.

Cyklovozíky TaXXi sú viac než len bezduchým prostriedkom prepravy Vašich najmenších – sú to spoľahliví partneri, ktorí vám umožnia si užívať život a spoločné dobrodružstvá vašimi drobcami slobodne a bezstarostne. S jednoduchou a intuitívnou konštrukciou sú vozíky TaXXi iba za malú chvíľu pripravené odviezť vašich malých dobrodruhov. Bez ohľadu na to, či plánujete rýchly výlet do mesta, na nákupy alebo rodinný výlet do prírody, cyklovozík TaXXi zabezpečí, že vaše spoločné dobrodružstvo bude bezproblémové a pohodlné.

Kvalita a bezpečnosť, ktorá trvá

 

Vozíky TaXXi neustále prekonávajú očakávania svojich zákazníkov, a to hlavne vďaka vynikajúcej kvalite a starostlivosti o detaily, špeciálne v súvislosti s výhodnou cenou oproti konkurencii. Zhotovené z tých najkvalitnejších materiálov, sú tieto vozíky extrémne odolné voči aj tým najviac náročným podmienkam a trasám, či bežnému opotrebeniu. Dlhá životnosť je vlastnosťou, na ktorú sa pri TaXXi môžete na sto percent spoľahnúť, čo znamená, že sa vám investovaný čas a peniaze vrátia stonásobne.

Keď je reč o vašich deťoch, bezpečnosť je nekompromisná priorita. Vozíky TaXXi sa pýšia tými najmodernejšími bezpečnostnými opatreniami a zabezpečujú, že malí pasažieri sú vždy absolútne chránení a v pohodlí. S nosnosťou až do 30 kg a možnosťou pridania špeciálneho miminkovníka sú vhodné pre deti od 6 mesiacov do 6 rokov, čo znamená, že rastúci vek vášho dieťaťa neznamená nutnú výmenu vozíka ani po viacerých rokoch. Je to ďalšia z vlastností, na ktorú sa môžete spoľahnúť

S láskou k rodine 

 

TaXXi nie je len značkou, je to poslanie. Vývojarský tím z COOLMOBILITY sa neustále snaží zlepšovať vlastnosti TaXXi cyklo vozíkov, aby zabezpečili, že vaši najmenší, ale aj vy a celá rodina dostanú iba to najlepšie. Značka TaXXi je jedným z lídrov na trhu cyklistických vozíkov pre deti a ich produkty sa tešia obľube v mnohých krajinách sveta. Navyše, okrem vozíkov pre deti má TaXXi vo svojom portfóliu aj vozíky pre štvornohých miláčikov a rôzne typy batožinových vozíkov, aby vám uľahčili cestovanie vo všetkých smeroch a uspokojili vaše potreby, nech sú akékoľvek.

Ak teda hľadáte viac než len vozík či potrebujete skutočne spoľahlivého spoločníka pre vaše rodinné dobrodružstvá alebo hľadáte značku, ktorá sa stará o vaše deti tak, ako vy, tak neváhajte – zvoľte TaXXi. Vo svojom úsilí o neustále zlepšovanie, bezpečnosť a pohodlie sú TaXXi vozíky pripravené vás veľmi milo prekvapiť. TaXXi – preprava s láskou, spoľahlivosťou a bezpečnosťou, pretože vaše najmenšie najväčšie poklady si zaslúžia to najlepšie

 

Cyklovozíky pre každú príležitosť

 

Či už ste milovníkom prírody, zvierat alebo nákupov, prídete si na svoje. V našej ponuke nájdete mnoho modelov, ktoré sú určené pre rôzne činnosti. Ak ste milovníkom výletov a radi spoznávate nové okolia s rodinkou, môžete si vybrať z cyklovozíkov pre jedno alebo dve deti. V prípade, že radi cestujete s vašim štvornohým miláčikom, na výber máte cyklovozík vhodný pre psíkov rôznych veľkostí. Ak je vašim hobby stanovanie alebo potrebujete pomocníka na nákupy, vhodným vozíkom pre vás bude batožinový model. 

Cyklovozíky TaXXi do každého terénu 

Chcete vedieť o značke TaXXi viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

TaXXi

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.