logo
0
0 €

Veselé prilby na bicykel Melon

 

Byť štýlový a ešte aj v bezpečí nebolo nikdy jednoduchšie! Značka MELON vám prináša prilby plné radosti, smiechu a bezpečia. 

Melon

Čo sa skrýva za značkou Melon?

 
Od prvého dňa zrodu tejto kalifornskej značky boli zakladatelia poháňaní silnou motiváciou a túžbou spojiť dva základné atribúty -  dizajn  a  funkčnosť . Práve tieto vlastnosti boli odrazovým mostíkom k následnej kombinácií najvyšších bezpečnostných štandardov a ocenených dizajnov, ktoré značka počas jej pôsobenia získala. Netrvalo dlho a jedinečné dizajnové prilby na bicykel dobyli nielen svet cyklistiky, ale aj srdcia rodín, ktoré urobili zo značky Melon jednoducho love brand. 
 
"Melónky" sú z väčšej časti určené pre mestskú mobilitu a umožňujú ľuďom všetkých vekových kategórií jazdiť v maximálnom bezpečí a komforte. Prilby Melon sú jedinečné aj štýlovým a originálnym dizajnom, ktorý osloví snáď skutočne každého. Vybrať si môžete z viac ako 40 rôznych návrhov, ktoré sa nesú v znamení jednoduchosti, bláznovstva, smiechu a kreativity. 

Prilby pre každý šport

 
Kvalita týchto prilieb je do bodky prepracovaná. Melónky sú vyrobené z  ľahkého  špeciálneho materiálu a vyplnené odnímateľnými výstielkami, ktoré uľahčujú a spríjemňujú ich nosenie. Zapínanie prilby je taktiež veľmi komfortné a to vďaka magnetickej pracke  Fidlock, s ktorou dokážete manipulovať pomocou iba jednej ruky. 
 
Všestranné prilby Melon sú ergonomicky navrhnuté a tak je ich nosenie nanajvýš komfortné. Či už sa vyberiete na rodinný cyklovýlet, korčule, skateboard či kolobežku, o bezpečnosť a štýl máte postarané. Skvelou výhodou je využitie prilby aj v chladnom období.  Stačí si len zaobstarať zimnú súpravu Winterkit, s ktorou vypimpujete vašu "melónku". 

 

Na svoje si príde každý člen rodiny

 

Čaro melóniek jednoducho pohltí celú rodinu. Či už ide o bábätko, malé deti, starších súrdonecov, rodičov alebo babkovcov, každý si príde na svoje. Široká ponuka prilieb ponúka rôzne modely, ktoré vynikajú originálnymi a pestrými farbami či vtipným dizajnom. 

Toddler prilby pre bábätká

 
Značka Melon myslí aj na tých najmenších. Prilby Toddler sú určené pre bábätká vo veku od 12 - 36 mesiacov a zaručujú exkluzívnu bezpečnostnú technológiu, ktorá ochráni každú detskú hlávku. Vďaka X-kovému systému ramienok na záhlaví bábätka je zabezpečené stabilné držanie prilby. Na ramienkach sa nachádza aj odrazka s integrovaným zadným svetlom, ktoré napomáha k lepšej viditeľnosti bábätka za akýchkoľvek podmienok. Prilbu pre bábätko môžete vybrať z viacerých farebných kombinácií a dizajnov.

Prilby pre deti a dospelých

 

Prilby Melon sú skvelou rodinnou vychytávkou. Čo je lepšie ako byť spoločne v bezpečí a ešte aj zladení? Či už ide o vás alebo o vaše deti, dokážete si vybrať komfortný model podľa predstáv. Tieto ľahučké prilby sú taktiež vybavené magnetickou prackou, odnimateľnými výstielkami a navyše otočným kolieskom v zadnej časti, ktorým si dokážete prilbu doladiť tak, aby vám presne sadla. Nastaviteľné sú aj popruhy pod bradou, ktoré si môžete nastaviť presne tak, ako Vám to vyhovuje. Prilby sú vo veľkostiach XXS-S, M-L, XL-XXL.

Náš TIP : Zlaďte sa aj so svojimi deťúrencami. Vyberte si jeden z  mnohých dizajnov  pre seba a svojho malého parťáka a zažite pravú cyklo-zábavu na cestách!

 

 

Kľúčové vlastnosti

 

 • MAGNETICKÉ ZAPÍNANIE

  MAGNETICKÉ ZAPÍNANIE

  Vďaka magnetickej pracke dokážete prilbu zapnúť iba jednou rukou. Magnetickým patetnom predídete aj bolestivému zaseknutiu detskej kože pod krkom.
 • X-FIX SYSTÉM

  X-FIX SYSTÉM

  Technológia X-FIX zaisťuje správne držanie a polohu prilby na hlavičke dieťaťa. Zabraňuje aj padaniu prilby a v prípade pádu redukuje silu nárazu.
 • INTEGROVANÉ SVETLO

  INTEGROVANÉ SVETLO

  Integrované svetlo je umiestnené v rámci X-FIX systému na zadnej strane prilby. Vďaka svetielku bude dieťa stále dostatočne viditeľné a v bezpeči.

 

 

 • EXTRA POLSTROVANIE

  EXTRA POLSTROVANIE

  Vzdušné a pratelné polstrovanie zaručí každému malému športovcovi dokonalý pocit pohodlia a zaslúženého komfortu.
 • PÁSY X-WING

  PÁSY X-WING

  Nastaviteľné pásy X-WING zaisťujú maximálnu ochranu. Dieťa má krk v bezpečí a je chránené pred nepríjemným poranením.
 • MACS™

  MACS™

  Systém zabezpečuje chladiacu ventiláciu s 12 prívodmi vzduchu. Vy si môžete užívať jazdu v komforte bez nepríjemného potenia aj vo vyšších teplotách.

 

 

Recenzie prilieb Melon

 

 

Prilba Melon je veľmi pohodlná vďaka svojej ľahkosti a mäkkej podšívke na všetkých vnútorných stranách. Veľkosť prilby je možné jednoducho prispôsobiť vďaka systému na doťahovanie umiestnenému v zadnej časti prilby. Originálna je upínacia pracka Fidlock, ktorá bola veľmi milým prekvapením. Nie je totiž klasická “zaklikávacia”, ale magnetická a je teda dokonalá, keďže pri nej nehrozia nehody v podobe pricviknutej kože na krku či brade. Balenie obsahuje tiež 3 veľkosti odnímateľných výstelok. Vzduchové kanály zabezpečia, že ani pri vysokých jarných teplotách sa hlava príliš nepotí a nosenie prilby je o to príjemnejšie. Oceňujeme tiež, že prilba je držiteľkou bezpečnostných certifikátov a rôznych ocenení.

  - konik_testuje

 

Vďaka jednoduchému zapínaniu si ju dokáže sama nasadiť, aj pritiahnuť otáčavým kolieskom. Rozopínanie magnetickej pracky chce ešte cvik, no je veľmi praktické a netreba sa báť, že si pri zapínaní pricvakne bradu. Nastavovanie popruhov pod ušami je skutočne jednoduché a prakticky vyriešené, čím sa dá ľahko prispôsobiť a zvýšiť tak bezpečnosť prilby."

  - Isabella

 

Ostatné recenzie nájdete tu

 

Originalita prilieb Melon

Chcete vedieť o značke Melon viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

Melon

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.