logo
0
0 €

Bicykle BESV prepájajú eleganciu a inováciu

 

Elektrobicykle BESV sú geniálnym prelomom vo svete cyklistiky. Prinášajú nielen výnimočný dizajn ale aj premyslenú inteligentnú technológiu, ktorá sa postará o vaše športové zážitky.

BESV

Významné ciele 

 

Značka BESV, za ktorou stojí revolučný prístup výroby elektrobicyklov, sa zrodila v roku 1997 ako dcérska firma konglomerátu Darfon Group, jedným z globálnych lídrov v oblasti elektroniky. Koncept BESV vznikol v hlave lídra Darfonu - Andyho Su, s jediným cieľom - predefinovať spôsob, akým vnímame jazdu na bicykli.

Slogan značky "BEAUTIFUL, ECO-FRIENDLY, SMART, VISION" zrkadlí samotné základné hodnoty BESV. Tieto štyri základné princípy sú od vzniku tejto prémiovej značky zapracované do každej jednej časti ich elektrobicyklov.

Krása a udržateľnosť

 

S BESV nejde len o jazdu, ale aj o estetiku. Ich elektro bicykle neustále upútavajú pozornosť svojím jedinečným a štýlovým dizajnom. Každý detail je premyslený, či už ide o tvar rámu, farbu, alebo umiestnenie komponentov. Bicykle, ktoré nie sú len prostriedkom pre dosiahnutie cieľa, ale sú samotným cieľom.

V dobe, keď je ochrana životného prostredia kľúčová, idú v BESV príkladom tým, že tvoria produkty, ktoré nie len že rešpektujú, ale aj zlepšujú naše prostredie. S ich elektrobicyklami si môžete užiť jazdu bez zbytočného zaťažovania životného prostredia, a to vďaka ich maximálne šetrnému pohonu a inteligentnému riadeniu energie.

Inteligencia a vízia

 

BESV neznamená len krásne bicykle, ale aj rozvíjanie inteligentných inovácií. Ich technológia inteligentnej batérie je jedinečným riešením, ktorá umožňuje dlhšie jazdy a efektívne využívanie energie. A to nie je všetko. S integrovanými aplikáciami môžete jednoducho ovládať svoj elektrobicykel a získavať dôležité informácie ako GPS navigácia a jazdné štatistiky.

Celý koncept BESV je spojený s princípom tvorby jasnej vízie neustálych inovácií, a tým pomáha priamo definovať budúcnosť jazdy na elektro bicykloch. Výsledok je spojením krásneho dizajnu, špičkovej technológie a nezabudnuteľných zážitkov, nech sa jedná o akýkoľvek model z ich rady.

 

Výber pre každého

 

Tím BESV chápe, že každý jazdec je jedinečný. Preto ponúkajú širokú škálu typov elektrobicyklov, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a preferenciám. V ponuke majú celoodpružené horské elektro bicykle, hardtail prevedenia elektro MTB bicyklov, ako aj niekoľko štýlových kúskov pre jazdu v mestskom prostredí. Bez ohľadu na to, či hľadáte spôsob, ako rýchlo a efektívne sa dostať do práce, alebo sa chcete vydať na dobrodružnú výpravu do terénu, BESV má pre vás riešenie.

Inovácia a budúcnosť

BESV neustále pilne pracuje na zlepšovaní svojich technológií a použitých komponentov. Cieľ je jasný – kontinuálne zlepšovať jazdné vlastnosti svojich bicyklov, aby poskytli ich majiteľom ten najlepší zážitok s minimálnym úsilím. Ich partnerstvo so známymi výrobcami inovatívnych cyklistických technológií, ako je napríklad Shimano, zaručuje, že na ich bicykloch dostanete nielen výnimočný dizajn, ale aj špičkový výkon a tie najkvalitnejšie komponenty. Po novom v ich útrobách nájdete aj motory BOSCH, špeciálne vyrobené a prispôsobené pre BESV bicykle tak, aby poskytli ten najlepší výkon a čo najdlhšiu kapacitu batérie.

Ak hľadáte elektrobicykel, ktorý vám ponúkne nie len prostriedok na prepravu, ale skutočný zážitok, BESV je jasnou voľbou. Súčasný svet potrebuje inteligentné, estetické a udržateľné možnosti pohybu - a BESV tieto potreby napĺňa všetkými desiatimi. Pokorte svoje hranice a objavte s BESV, že jazda na bicykli môže byť skutočne jedinečným zážitkom

Zažiarte v meste aj na horách s BESV

Chcete vedieť o značke BESV viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

BESV

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.