logo
0
0 €

Moon — Svetlá pre cyklistov spoznávajúcich hory a mestá v tme

 

Bicyklové osvetlenie značky Moon prináša na trh špičkové produkty za priaznivú cenu bez kompromisov. Výkon svetiel, inovatívne technológie, výdrž batérie a oceňovaný dizajn poteší nielen príležitostných cyklistov, ale aj adrenalínových jazdcov. Bezpečnosť na cestách a prehľad je základným mottom spoločnosti.

Moon

História značky Moon

 

Spoločnosť Moon vznikla v roku 1996. Značka sa zrodila pod rukami tímu vášnivých cyklistov, dizajnérov a inžinierov. Od prvých prototypov sa profilovala ako špecialista na produkciu profesionálnych bicyklových svietidiel. Jednou zo základných myšlienok tvorcov bolo vystúpiť z vychodených chodníčkov. Urobiť krok naviac. Ponoriť sa hlbšie do užitočnosti a využiteľnosti ako konkurencia. Spoločnosť diktuje tempo spojením dizajnu a funkčnosti. V roku 2010 predstavila modely, ktoré výrazne ovplyvnili celý trh s cyklistickými svietidlami. V rokoch 2018, 2019 a 2020 získala prestížne dizajnové ocenenia a kontinuálne pracuje na vývoji nových modelov.

Inšpirácia a poslanie

 

Tvorcov inšpiruje najmä oddanosť dizajnu, kvalite a inováciám. V diverzifikovanej ponuke portfólia produktov si vyhovujúci tovar nájde každý. Tím tvorený vášnivými cyklistami a dizajnérmi posúva spoločnosť každým jedným produktom vpred. Každý nový model prechádza prísnymi kontrolami a testami. Funkčnosť a bezpečnosť je na prvom mieste. Autori čerpajú najmä z vlastných skúseností, čo ešte zvyšuje praktickosť všetkých svetiel.

Pre mesto i ťažký terén

 

Moon kladie dôraz na detail a jemné remeselné spracovanie. Každý z produktov je odolný a vysoko funkčný. Cieľom sú svetlá vhodné pre všetky bicykle, aby vám svietili na cestu pri každom dobrodružstve. Pri objavovaní hôr i miest. Spoločnosť ponúka cenovo dostupné svetelné sady pre každodennú jazdu po verejných komunikáciách, ale taktiež svetlá navrhnuté pre jasné videnie v neprehľadnom teréne.

História plná míľnikov

 

2006 Model M3 zadefinoval nový štandard v dizajne cyklistických svetiel.
2011 Predstavenie revolučných modelov ovplyvňujúcich celý trh.
2012 Svetlo X Power 2500 s rekordnými 2500 lúmenmi.
2014 Uvedenie zadného svetla Ring s okrúhlym dizajnom.
2016 Meteor Storm Pro sa stáva lídrom v segmente vysoko lúmenových svetiel.
2018 Ocenenie Taipei Cycle D&I Awards.
2019 Ocenenie IF Design Award.
2020 Ocenenie IF Design Award.

Ponuka svetiel pre každého

Moon Sport prináša kvalitný a rozmanitý sortiment predných a zadných svietidiel. Každému cyklistovi umožňuje vybrať si nastavenie, ktoré vyhovuje individuálnym potrebám jazdy. V ponuke je aj kolekcia inovatívnych čeloviek.

 

 

 

Zasvieť si na svoju cestu s inovatívnymi svetlami Moon

Chcete vedieť o značke Moon viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie informácie.

Moon

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.