logo
0
0 €

Bezpečné, zábavné a nezabudnuteľné:

Objavte inovatívne MTB sedačky pre deti od značky Kids Ride Shotgun

Kids Ride Shotgun cyklosedačky

Ako vznikol koncept Kids Ride Shotgun?

 

Cesta značky sa začala v lete na Novom Zélande v roku 2017, keď horská cyklistika rozdelila rodinu spoluzakladateľa KIDS RIDE SHOTGUN Dana Necklena.

„Naše deti mali 3, 7 a 9 rokov keď sme si chceli ísť zajazdiť museli sme sa doslova rozdeliť. Zamierili sme na traily v neďalekej Rotorue a ja som jazdil dlhšie trasy s našimi staršími chlapcami, zatiaľ čo moja žena zostala blízko parkoviska s naším najmladším synom na odrážadle. Všetci sme milovali horskú cyklistiku, ale neznášali sme, že sa musíme takto rozdeľovať – museli sme nájsť lepší spôsob.“

 

Dan vedel, že zadná cyklosedačka nebude na jeho celoodpruženom bicykli najlepším riešením, a tak sa začal obzerať po predných detských sedačkách. Nakoniec však našiel iba dve možnosti vhodné pre horskú cyklistiku. Nanešťastie, prvá sa na jeho bicykel vôbec nezmestila a druhá bola príliš robustná, pričom jej inštalácia bola veľmi náročná, čiže tiež nie úplne ideálne riešenie.

Vtedy do toho vstúpil budúci spoluzakladateľ značky - produktový dizajnér a MTB otec Tom Hayward. Zadanie bolo jednoduché. Navrhnúť detskú cyklosedačku pre rodičov, ktorí majú špičkové celoodpružené bicykle a chcú so sebou vziať svoje deti na horskú cyklistiku.

„Po niekoľkých prototypoch a intenzívnej spätnej väzby od MTB rodín a predajcov bicyklov sme mali dizajn, ktorý fungoval naozaj dobre – a čo je najdôležitejšie, rodičia a deti ho milovali.“

Kids Ride Shotgun sedačka je najlepším spôsobom ako dožičiť dieťatu horskú cyklistiku. Navyše je to skvelá cesta k silnejšiemu putu, kedy rodičia vedú svoje deti k hobby, ktoré milujú. 

- FORBES

Čo robí túto značku výnimočnou?

 

Ich základným predajným produktom je MTB sedačka na predný rám (tzv. „shotgun“) bicykla. Táto sedačka je určená pre deti vo veku od 2 do 5 rokov a dokáže uniesť váhu až 22 kg. Podobne ako ďalšie výrobky KIDS RIDE SHOTGUN, má množstvo konkurenčných výhod, vrátane ľahkého a štíhleho dizajnu, jednoduchej montáže a demontáže, vynikajúcej ergonómie a bezpečnostných funkcií.

Sedačky a doplnky z dielne Kids Ride Shotgun sú určené prevažne pre rodičov, ktorí chcú lásku k cyklistike zdieľať so svojimi deťmi a viesť ich k správnym cyklistickým návykom. Cieľom teda nie je iba mať dieťa neustále pri sebe ako spolujazdca, ale vďaka umiestneniu sedačky a ergonomickým dizajnovým prvkom ho naučiť, ako správne prenášať váhu do zákrut pri ceste dole kopcom, ale aj pri výstupoch.

 

 

 

 

 

Značka KIDS RIDE SHOTGUN získala vďaka svojmu revolučnému prevedeniu veľkú popularitu v pomerne krátkom čase a stala sa obľúbenou nielen na Novom Zélande, ale dnes už naozaj po celom svete. Od svojho založenia bolo hlavnou misiou značky priniesť radosť a pohodlie pri jazde na bicykli pre oboch spolujazdcov – rodiča aj dieťa. Vďaka kvalite svojich výrobkov a ich neustálemu zdokonaľovaniu sa im túto misiu podarilo splniť na výbornú.

 

Kids Ride Shotgun nie je iba o sedačkách

 

Čo robí túto značku výnimočnou?

 

V priebehu svojej histórie firma KIDS RIDE SHOTGUN neustále rozširovala svoju ponuku produktov a zlepšovala svoje výrobky. Okrem detských sedadiel pre bicykle ponúkajú aj príslušenstvo, ako sú napríklad laná na ťahanie bicykla, detské riadidlá na rám  a rôzne iné doplnky. Lano na ťahanie je obľúbeným doplnkom pre deti aj rodičov, pre ktorých je tento šikovný vynález neoceniteľným pomocníkom. Medzi jeho popredné originálne vlastnosti patrí aj rýchloupínací paracord, vďaka ktorému je lano behom pár sekúnd pripevnené alebo odpojené. Navyše tlmí takatiež nárazy a jeho 3,3 dĺžka a maximálna 225kg nosnosť robí z jazdy neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok. 

Zisti viac

 

 

Najnovším prírastkom do revolučného portfólia značky Kids Ride Shotgun je prvé offroadové odrážadlo svojho druhu – Dirt Hero. Toto odrážadlo prichádza v 12“ a 14“ prevedení a je špeciálne vytvorené tak, aby ergonomicky spĺňalo všetky potreby malých jazdcov. Odľahčený rám, terénne plášte značky Vee Tire a špeciálne vyvinutá kotúčová brzda značky Magura pre jednoduché uchopenie detskými ručičkami z neho robia naozajstný unikát. Jednou z hlavných vlastností Dirt Hero je možnosť vyskladať si toto odrážadlo podľa svojich predstáv, aby mohlo rásť spolu s malým jazdcami a mohli si ho tak užívať čím dlhšie. Dirt Hero je navyše veľmi jednoducho prenosné v batohu na chrbte. Deti tak môžu ísť hore kopcom ešte s rodičom na sedačke Kids Ride Shotgun, dole kopcom už sami na odrážadlách Dirt Hero.

Vyber si

Originalita a adrenalín na horách aj pre najmenších

Chcete vedieť o značke Kids Ride Shotgun viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

Kids Ride Shotgun

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.