logo
0
0 €

Kenny — Synonymum francúzskej elegancie v adrenalínovom šate

 

Francúzska spoločnosť Kenny prináša na trh široké portfólio produktov pre cyklistov. V našej ponuke nájdete nielen vybavenie pred adrenalínových jazdcov. Značka s povolením používať označenie „Made in France“ ponúka kvalitu aj pre rekreačných cyklistov.

Kenny

História značky Kenny

 

Francúzska značka Kenny prináša na trh široké portfólio výbavy pre cyklistov od oblečenia, cez prilby, rukavice až po chrániče. Obľúbená je najmä u vyznávačov adrenalínovej jazdy. Značka s povolením používať označenie „Made in France“ ale ponúka kvalitu aj pre rekreačných cyklistov. Označenie produkcie pochádzajúcej z krajiny „Galského kohúta“ užíva spoločnosť zo severofrancúzskeho Amiens už od roku 1981.

Vývoj otestovaný v súťažnej záťaži

 

Tvorcovia produktov spoločnosti Kenny sú prvými, ktorí testujú nové prototypy. Vychádzajú predovšetkým z vlastných skúseností aktívnych jazdcov pôsobiacich na všetkých cyklistických úrovniach. Zohľadňujú potreby amatérskych cyklistov, ale aj vášnivých „bikerov“. Značka čerpá množstvo rád z profesionálnej cyklistiky od pretekárov patriacich pod jej značku. Prototypy produktov sa vždy testujú a inovujú v súťažnej záťaži. Prémiovú radu značky Kenny využívaná aj množstvo profesionálnych cyklistov.

Know-how preverené rokmi

 

Jednou z konkurenčných výhod značky Kenny sú dlhoročné skúsenosti prinášajúce výnimočné know-how. Spoločnosť chápe a počúva potreby cyklistov. Následne ich testuje a zapracováva do svojich produktov. Akceptuje potreby začínajúcich, ale aj profesionálnych jazdcov s túžbou každému poskytnúť ten najlepší produkt.

Kenny je nielen pre BMX profesionálov

 

Výstroj Kenny nosia najlepší jazdci vyznávajúci adrenalínovú jazdu. Medzi BMX profesionálmi francúzsky vicemajster Arthur Pilard, bronzový z majstrovstiev Európy Eddy Clerté, francúzska šampiónka Mila Monnanteuilová a trialová legenda Aurelien Fontenoy.

Široká ponuka nielen pre adrenalínových bláznov

Francúzska značka Kenny prináša na trh široké portfólio výbavy pre cyklistov od oblečenia, cez prilby, rukavice až po chrániče. Obľúbená je najmä u vyznávačov adrenalínovej jazdy.

 

 

 

Chcete vedieť o značke Kenny viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie informácie.

Kenny

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.