logo
0
0 €

Ergonomické bicykle Frog

 

Výber správneho bicykla môže byť pre vás a vaše dieťa skutočnou výzvou. Britská značka Frog bikes sa však postarala o to, aby táto voľba bola čo najjednoduchšia a bezstarostná. Vyberte vášmu malému športovcovi jeden z originálnych modelov a dovoľte mu zažiariť na cestách.

Bicykle Frog

Kvalita a bezpečnosť

 

Frog bikes môžeme považovať za skutočnú šľachtu medzi detskými bicyklami. Ako britského lídra v oblasti výroby bicyklov pre deti od 1 do 14 rokov, najlepšie definuje túto značku ich vlastný slogan "ľahký detský bicykel". Dovoľte nám priblížiť vám bližšie tieto ergonomické a originálne bicykle v ich plnej kráse, originalite a funkčnosti, ktorá je definíciou spôsobu, akým deti objavujú celoživotnú lásku k cyklistike.

Vývojári za značkou Frog Bikes si na počiatku stanovili ambiciózny cieľ - vytvoriť kvalitné, ľahké a bezpečné bicykle pre svoje vlastné deti, ktoré sa jasne odlíšia od ostatných bicyklov na trhu. Ich produkty sú vyvíjané a testované podľa najvyšších bezpečnostných štandardov v spolupráci s viacerými britskými univerzitami, čím sa zabezpečuje, že vaše dieťa jazdí na spoľahlivom a bezpečnom bicykli tej najvyššej možnej kvality. Značka tiež hrdo prezentuje svoje odhodlanie voči udržateľnosti a pri výrobe využívajú skoro výhradne recyklované materiály, čím prispievajú k ochrane našej planéty pre tých najdôležitejších – naše deti a budúce generácie.

Ergonómia a pohodlie

 

Jedným z najdôležitejších aspektov pri nákupe detského bicykla je jeho schopnosť prispôsobiť sa rastu a schopnostiam dieťaťa. Frog Bikes vyniká v tomto smere s ich ergonomickým dizajnom bicykla, a tzv. Q-faktoru, ktorý zabezpečuje správne držanie tela a pohodlie počas jazdy. Dieťa sa tak môže cítiť pohodlne a sebavedome už počas prvých jázd na bicykli. Tým, ktorí už za sebou majú niekoľko odjazdených kilometrov na inom bicykli, zase neuveriteľne rýchlo pomôžu zbaviť sa prípadných zlozvykov, ktoré nadobudli v minulosti počas jazdenia na neergonomických bicykloch.

Rozmanitosť a uznanie

 

Značka Frog Bikes ponúka širokú škálu modelov detských bicyklov, vhodných či už pre začiatočníkov, ktorí práve objavujú krásy bicyklovania, alebo pre pokročilých jazdcov. Ich produkty získali viacero prestížnych ocenení a sú obľúbené medzi deťmi po celom svete. Dokonca aj britský Princ Louis využíva na cestách do škôlky a pri svojich vonkajších dobrodružstvách jeden z bicyklov Frog, čím značka jasne dáva najavo svoj výnimočný status.

Frog Bikes prezentuje nielen kvalitu a bezpečnosť, ale skutočne u detí formuje vášeň pre cyklistiku. S ich odhodlaním k udržateľnosti, ergonomickým dizajnom a rozmanitou ponukou sa stávajú kľúčom k tým najlepším cyklistickým zážitkom. Dokonca ani v samotnej Británii nemá značka Frog v rámci svojich vlastností absolútne žiadnu konkurenciu. Preto ak chcete, aby vaše dieťa zažilo skutočný pôžitok z bicyklovania, siahnite po tejto kráľovskej značke, ktorá sa stará nielen o samotnú jazdu, ale aj o budúcnosť našej planéty.

 

Technológia  zaručujúca úspech a pohodlie

Značka Frog prišla s unikátnou Fit technológiou, vďaka ktorej sú tieto bicykle dimenzované podľa dĺžky detských nôh. Nakoľko je každé dieťa svojou výškou jedinečné, je náročné vyberať vhodný bicykel práve podľa veku. 

 

Vyberte si z obľúbených modelov

 

Zamilujte si detské bicykle Frog

Chcete vedieť o značke Frog viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

Frog

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.