logo
0
0 €

Inovatívne bicykle S´COOL pre deti a mládež

 

Ak hľadáte pre svoje deti spoľahlivého spoločníka pre dobrodružstvá na bicykli či kolobežke, nezabudnite sa zastaviť pri značke S´COOL! Od odrážadiel až po detské elektrobicykle, táto nemecká značka je synonymom pre bezpečnosť, kvalitu a inováciu už viac ako 15 rokov.

 

Bicykle S´COOL

Ergonómia a ohľaduplnosť voči prírode

 

S’COOL si zakladá na tom, aby deti hlavne v bezpečí a pohodlí. Ich bicykle sú navrhnuté s dôrazom na ergonómiu a stabilnosť, čo znamená, že vaše deti budú mať nad svojimi dobrodružstvami plnú kontrolu. Od svetiel a bŕzd po správnu ergonomickú polohu sedadla - každý detail je premyslený tak, aby všetkým malým jazdcom zabezpečil bezstarostné jazdenie.

Značka zodpovedne pristupuje k životnému prostrediu. Ich bicykle sú vyrábané pod prísnou kontrolou v rámci ustanovení o udržateľnosti. S minimálnym vplyvom na životné prostredie môžete mať istotu, že vaša voľba robí rozdiel. Jazda na SCOOL bicykli je cesta k dobrodružstvu, ktorá nijako nezaťažuje našu planétu.

Široká škála výberu

 

S rozsiahlym sortimentom odrážadiel, bicyklov a kolobežiek pre deti vo veku od 2 do 14 rokov môžete vybrať presne to, čo Vaše deti potrebujú a po čom túžia. Od bezpečných školských bicyklov cez prvé „naozajstné“ horské bicykle až po štýlové BMX pre adrenalínových nadšencov.

Pre tých, ktorí túžia po vzrušení na neprebádaných lesných cestičkách, ponúka SCOOL špičkové horské bicykle. Pre štýlových cyklistov a odvážnych jazdcov na pumptracku sú tu jedinečné BMX a Dirt bicykle. Každé dieťa si tak nájde svoju cestu k vlastnému dobrodružstvu.

Inovácie pre budúcnosť

 

S´COOL neustále pracuje na vylepšovaní a inovovaní svojich produktov. Úzko spolupracujú s Nemeckým Inštitútom pre Správny Vývoj Detí v Leipzigu (LFE), aby svojim produktom dožičili tie najlepšie ergonomické vlastnosti. Neustále tiež počúvajú spätnú väzbu od svojich zákazníkov – rodičov aj samotných detí – a na báze toho kontinuálne upravujú či už komponenty, alebo rovno celé produkty. Ich cieľom je stať sa jednou z najlepších značiek bicyklov pre deti na svete. A skutočne od toho nemajú ďaleko.

Nechajte vaše deti vykročiť do ďalších rokov s dôverou v produkty, ktoré dokonale formujú ich fyzické zručnosti a spájajú bezpečnosť, zábavu a kvalitu. Zvoľte si S´COOL - skúseného sprievodcu pre dobrodružstvá na dvoch kolesách!

 

 

 

 

 

Vyberte si z obľúbených modelov

 

Objav v sebe pravé dobrodružstvo

Chcete vedieť o značke SCOOL viac?

Navštívte oficiálnu stránku a získajte ďalšie športové informácie.

SCOOL

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.