logo
0
0 €

Skákacia lišta a držiak Crane

Nastaviteľná lišta na skákanie aj držiak na smartfón, ideálna na sledovanie a zaznamenávanie vášho pokroku. Zobraziť viac

Skákacia lišta a držiak Crane
Skákacia lišta a držiak Crane
Skákacia lišta a držiak Crane
Skákacia lišta a držiak Crane
115 €
95,83 € Bez DPH

Číslo položky

Crane

Predstavujeme Vám náš nový multifunkčný doplnkový produkt od MTB Hopper. Jeho súčasťou je skákacia tyč s nastaviteľnou výškou a držiak na smartfón. Celkovo je teda tento produkt určený na zlepšovanie vašich bunny hop schopností a tiež na natáčanie vášho celkového progresu.


Crane obsahuje celkovo dva stojany, jeden držiak na telefón a jednu skákaciu tyč. Držiak je pritom veľmi nastaviteľný - obsahuje nohy nastaviteľné do všetkých smerov a uhlov, ktoré sa prispôsobia aj strmým svahom, kamenistým povrchom a akémukoľvek inému povrchu a terénu. Držiak Crane je teda veľmi stabilný - aj keď sa stane že je pri preskoku nechtiac zhodený kolesom, môže byť okamžite a bez problémov umiestnený na rovnaké miesto a výšku ako predtým. Samotná výška skákacej tyče je taktiež nastaviteľná. Celkovo je teda držiak Crane od MTB Hopper veľmi flexibilný a kvalitný - nehrozí, že by sa zlomil alebo poškodil ani po silnom údere kolesom bicykla. Okrem toho spojením dvoch držiakov do jedného môžete držiak zdvihnúť až do výšky 1,45 metra.

Držiak telefónu je navrhnutý tak, aby pasoval na smartfóny všetkých veľkostí a značiek a umožňuje otáčať polohu telefónu o 360 stupňov, ako aj jednoducho meniť uhol snímania a nastavovať výšku na stojane. Držiak na telefón je tiež možné použiť aj bez stojana. Dá sa ľahko pripevniť na kmeň stromu, konár alebo jednoducho na zem.

Špecifikácia

Prvotriedny servis

Od predaja, cez komponenty a montáž. U nás máte všetko pod jednou strechou.

Expresná doprava

Tovar skladom odosielame nasledujúci pracovný deň. Nad 49€ doručujeme zdarma.

Najlepšia kvalita

V našom sortimente nájdete produkty od tých najkvalitnejších výrobcov.

Rodinná firma

Na trhu sme už vyše 10 rokov a sledujeme tie najnovšie trendy.

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Už nikdy nezmeškajte novinky zo sveta Origos.